اطلاعات عمومی پزشکی
1

15 آبان 1396
خوراکی های که باعث کاهش استرس شما می شود

 

30 آبان 1394
مصاحبه با آقای دکتر طاهری در مورد خاصیت روغن کنجد بر روی پوست
از قدیم و نسل های گذشته درباره اثرات مفید انواع مختلف روغن بر پوست آشنا هستیم ، امروز با دکتر طاهری ،پزشک بیمارستان سوانح و سوختگی همکلام شدیم تا بیشتر با اثرات مفید یکی از روغن های طبیعی برای پوست بدن ، به نام روغن کنجد آشنا شویم.

 

26 آبان 1393
پمفلت خودکشی
تعریف خودکشی : خودکشی تلاش آگاهانه به منظور خاتمه دادن به زندگی شخص توسط خودش می باشد که ممکن است این تلاش به اقدام تبدیل گردد یا فقط به شکل احساس در فرد بماند.

 

30 شهريور 1392
آن چيزي كه هر بيمار مبتلا به هپاتيت احتياج به دانستن آن دارد:
هپاتيت چيست؟ به التهاب و تورم كبد هپاتيت گفته مي‏شود. هپاتيت ويروسي در اثر ويروسهاي مختلفي ايجاد مي‏شود كه منجر به تورم كبد مي‏شوند. مهمترين انواع هپاتيت ويروسي هپاتيت‏هاي C, B, A مي‏باشند. هپاتيت C و B مي‏توانند آسيب كبدي مزمن ايجاد كنند.

 

17 آبان 1391
24 ماده غذایی کم کربوهیدرات و پر فیبر مخصوص افراد دیابتی
24 ماده غذایی کم کربوهید رات و پر فیبر که افراد مبتلا به بیمار دیابت می توانند در برنامه غذایی خود از آنها استفاده کنند:

 

17 آبان 1391
استرس ( فشار روانی ) :
مقدمه : همه انسانها در زندگی روزمره در معرض انواع فشار روانی قرار دارند ، پزشکی که با بیماران متعدد صعب اللاج سر و کار دارد ، بیماری که خود را برای عمل جراحی سخت آماده می کند . همگی با رویدادهای استرس زایی روبرو هستند که بهداشت روانی و جسمی آنها را تهدید ...

 

31 تير 1391
دیابت به زبان ساده
دیابت یعنی قند خون شما خیلی بالا است. بدن شما گلوکز را برای داشتن انرژی صرف می کند. ولی گلوکز خیلی بالا در خون شما می تواند مضر باشد. اگر اضاف وزن دارید ،سابقه دیابت حاملگی قبلی ، سابقه دیابت فامیلی و یا در ادرار خود گلوکز دفع می کنید.احتمال ابتلا به ...

 
1
 آرشیو
  
از تا

< >