پیام تبریک ریاست بیمارستان به مناسبت گرامیداشت روز کارگر

11 ارديبهشت 1401
دکتر محمدجواد طاهری در پیامی هفته ملی و روز جهانی کار و کارگر را به جامعه خدوم کارگری کشور به ویژه کارگران و همکاران زحمتکش بیمارستان سوانح سوختگی گناوه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سوانح سوختگی گناوه؛ دکتر محمدجواد طاهری در پیامی هفته ملی و روز جهانی کار و کارگر را به جامعه خدوم کارگری کشور به ویژه کارگران و همکاران زحمتکش شاغل در بیمارستان سوانح سوختگی گناوه تبریک گفت.

 

: متن پیام دکتر طاهری  بدین شرح است

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

هفته ملی و روز جهانی کار و کارگر، فرصت مناسبی برای یادآوری بزرگی مردان و زنان بلند همتی است که دستاورد تلاش خستگی‌ناپذیر شان، سازندگی و آبادانی، رفاه و سلامتی جامعه است. آنان که فخر ما حضرت محمد مصطفی(ص) بر دستان شان بوسه زده و ضمن تکریم و بزرگداشت آنان، فرمود: این  دستی است که آتش به آن نمی‌رسد
کارگران  عزیز با فعالیت در واحدها و بخش های مختلف، در ارائه خدمات با کیفیت به بیماران و کمک به ارتقای سلامت جامعه، تاثیر مهمی داشته و بی ادعا و صبور، در این مجموعه بزرگ نقش آفرینی می کنند.

 

این نقش آفرینی ها در دوران مدیریت و مقابله با بیماری کرونا  به خوبی مشهود و نقش بی بدیل این عزیزان در این مبارزه بسیار سخت، انکارناپذیر بوده و در کنار سایر مدافعان سلامت بسیار با ارزش و مهم است

اینجانب  هفته ملی و روز جهانی کار و کارگر را خدمت همکاران تبریک عرض می کنم امیدوارم کارگران محترم ، همواره در کنار خانواده های ارجمندشان، سلامت و تندرست بوده و همچنان  نظام سلامت را یاری نمایند.

 

 

 

دکترمحمدجواد طاهری

 

ریاست بیمارستان سوانح سوختگی گناوه

 


کلمات کلیدی:
روز.کارگر     تبریک     سوانح.سوختگی     شهرستان     .گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   12 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >