دکتر محمدرضا شبانکاره ریاست محترم بیمارستان در پیامی شهادت حضرت آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان و همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد تسلیت گفت.

30 ارديبهشت 1403
درگذشت شهادت گونه‌ی مرد خستگی ناپذیر، خادم الرضا (ع) رئیس جمهور مردمی و با کفایت و پرتلاش ایران عزیز و همراهان گرامی ایشان رضوان الله علیهم را تسلیت عرض مینمایم.

به گزارش روابط عمومی  بیمارستان سوانح سوختگی شهرستان گناوه دکتر محمدرضا شبانکاره ریاست محترم بیمارستان در پیامی شهادت حضرت آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان و همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت ریاست بیمارستان سوانح سوختگی به شرح ذیل می باشد:
 
بسم الله الرّحمن الرّحیم
انا لله و انا الیه راجعون

مّن ٱلۡمؤۡمنین رجالٞ صدقواْ ما عٰهدواْ ٱللّه علیۡهۖ فمنۡهم مّن قضىٰ نحۡبهۥ ومنۡهم مّن ینتظرۖ وما بدّلواْ تبۡدیلٗا

با اندوه و تاسف فراوان درگذشت شهادت گونه‌ی مرد خستگی ناپذیر، خادم الرضا (ع)  رئیس جمهور مردمی و با کفایت و پرتلاش ایران عزیز  و همراهان گرامی ایشان رضوان الله علیهم را تسلیت عرض می نمایم.
در این حادثه‌ی تلخ ما خدمتگزارانی صمیمی و مخلص و با ارزشی را از دست دادیم که برای کسب رضایت الهی کمر همت به خدمت صادقانه بسته بودند و از سرزنش سرزنش کنندگان خوف و واهمه‌ای نداشتند.
اینجانب برای بازماندگان و خانواده‌های محترم این شخصیت‌های  برجسته  و  دوستداران و مردم عزیزمان صبر و تسلای خاطر آرزومندم.
 
دکتر محمدرضا شبانکاره
رئیس بیمارستان سوانح سوختگی شهرستان گناوه

کلمات کلیدی:
تسلیت.شهادت.سیدابراهیم     .رئیسی     رئیس.جمهور     بیمارستان.سوانح.سوختگی     شهرستان.     گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   1 خرداد 1403

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >