بیش از 3 هزار خدمت در بیمارستان سوانح سوختگی گناوه در سال1402 انجام شد

1 ارديبهشت 1403
رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه گفت: ۳هزار و ۷۵ خدمت در طول سال ۱۴۰۲ برای مراجعه کنندگان به بیمارستان سوانح و سوختگی شهرستان گناوه انجام گرفته است.

رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه گفت: ۳هزار و ۷۵ خدمت در طول سال ۱۴۰۲ برای مراجعه کنندگان به بیمارستان سوانح و سوختگی شهرستان گناوه انجام گرفته است.

دکتر محمدرضا شبانکاره عنوان داشت: مراجعه کنندگان به این مرکز، ۲ هزار و ۶۵۳ خدمت سرپایی و ۴۲۲ خدمت بستری با مدت بستری طولانی دریافت کرده‌اند.

رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی شهرستان گناوه افزود: از تعداد بیمار بستری شده، ۱۸۰ نفر در بخش ICU BICU، ۶۰ نفر در بخش ترمیم و ۱۸۲ نفر در بخش حاد بستری شده‌اند.

وی تصریح کرد: تا پایان سال ۱۴۰۲ مراجعین از خدمات جراحی، گرفت (پیوند پوست)، پانسمان نوین، ترمیم و مراقبت از زخم، ازون تراپی و پانسمان زخم دیابتیک و... بهره‌مند شده‌اند.

دکتر شبانکاره افزود: با توجه به اینکه این بیمارستان تنها بیمارستان سوانح و سوختگی در استان است، سالانه شاهد مراجعه بیماران سوختگی با درصدهای مختلف هستیم که بطور میانگین ۷۰ درصد بیماران بستری شده درصد سوختگی ۲۰ تا ۵۰ داشته و ۳۰ درصد دیگر دچار سانحه ۵۰ تا ۱۰۰ درصد شده‌اند.

رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی شهرستان گناوه گفت: به دلیل تخصصی بودن بیمارستان و ماندگاری چندین روزه و چند هفته‌ای بیمارانی که دچار سانحه سوختگی شده‌اند، همکاران ما در بخش‌های مختلف با ایثار و خوشرویی به التیام دردهای بیماران کمک می‌کنند و بعضاً شستشوی یک زخم سوختگی ساعت‌ها طول می‌کشد به طوری که پرستار ما صبح بر بالین بیمار حاضر می‌شود و وقتی کارش تمام شد عقربه ساعت بعد ظهر را نشان می‌دهد و همین صبر و حوصله و تخصص همکاران عزیزمان است که آنان را شایسته بهترین تقدیرها می‌کند، من از همه این عزیزان تشکر می‌کنم که انسانیت را به معنای واقعی نشان می‌دهند.

 

انتهای پیام/ ۱. ش ۴۰۶۰


کلمات کلیدی:
بیمارستان.سوانح.سوختگی     شهرستان.گناوه     ارائه     .خدمات    

تاریخ بروز رسانی:   26 ارديبهشت 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >