پیام تبریک ریاست بیمارستان بمناسبت روز آزمایشگاه

30 فروردين 1403
جامعه بزرگ آزمایشگاهیان ،دیده بانان گمنام عرصه های سلامت کشور هستند که با تشخیص به موقع عوامل بیماری زا، افتخار مدافعین خطوط اول نبرد با بیماریها را ازآن خوده نموده

بنا به گزارش روابط عمومی بیمارستان سوانح سوختگی ،دکترمحمدرضا شبانکاره در پیامی ، روز آزمایشگاه را به جامعه علوم آزمایشگاهی تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جامعه بزرگ آزمایشگاهیان ،دیده بانان گمنام عرصه های سلامت کشور هستند که با تشخیص به موقع عوامل بیماری زا، افتخار مدافعین خطوط اول نبرد با بیماریها را ازآن خوده نموده و با فداکاری و گذشت،سلامت و آسایش خود را در راه اعتلای ارزش های والای انقلاب اسلامی و سلامت جامعه در طبق اخلاص گذاشته اند.

فرا رسیدن 30 فروردین ،سالروز میلاد حکیم جرجانی پزشک و پژوهشگر نامدار ایران زمین و روز آزمایشگاه، فرصت مناسبی است تا از تلاش ها و کوشش های سفید پوشان این عرصه و راهگشایان و رمز گشایان طبیبان تقدیر و تشکربه عمل آید.

اینجانب با کمال احترام این روز را به تمامی اعضای جامعه علوم آزمایشگاهی  به ویژه پرسنل آزمایشگاه بیمارستان سوانح سوختگی ،تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال سلامتی و توفیق روز افزون را برای تمامی آنها مسئلت می نمایم.

 

 

 

دکتر محمدرضا شبانکاره

ریاست بیمارستان سوانح سوختگی شهرستان گناوه

 


کلمات کلیدی:
تبریک     .روز.آزمایشگاه     دکتر.محمدرضا.شبانکاره     ریاست.بیمارستان     سوانح.سوختگی     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   26 ارديبهشت 1403

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >