پیام تسلیت رئیس بیمارستان سوانح سوختگی به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)

13 خرداد 1399
دکتر محمد جواد طاهری رئیس بیمارستان سوانح سوختگی گناوه در پیامی سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) را به عموم مردم ایران به ویژه پرسنل بیمارستان تسلیت گفت.

بسمه تعالی

سالگرد بزرگداشت رحلت جانگداز امام خمینی (ره)بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین 15 خرداد 1342 را به عموم مردم شریف ایران و پرسنل بیمارستان  ، تسلیت و تعزیت عرض می کنم.

امام خمینی (ره) با سلوک علمی و عملی خویش به ما قدرت نقد و جسارت در برابر ستم بخشید. جفاها دید اما با ثبات قدم ، روشنگری و تبیین راه درست و نادرست ، گام در راه امام آزادگان ابا عبدالله الحسین (ع) گذاشت تا رهروانش نه با اکراه بلکه با اختیار ، مسیر فردوس برین گیرند.

امید می رود همکاران عزیز در سایه خودباوری و پشتکار ، روشنگری و بیان حقایق منشا خیر و برکت فراوان باشند و در راه معرفی و ترویج اندیشه های متعالی ، اهداف و زوایای زندگی پر برکت آن بزرگوار به نسل حاضر و آینده گام بر دارند.

از سوی دیگر، پانزدهم خرداد نیز یادآور پایمردی ها و دلاوری های آزاد مردانی است که با نثار خون خویش نقطه عطفی در مبارزات مردم ایران علیه نظام ستم شاهی به وجود آوردند. به روان پاک شهیدان راه آزادی و انقلاب درود می فرستیم. روحشان شاد و راهشان پر رهرو باد.

دکتر محمدجواد طاهری

ریاست بیمارستان سوانح سوختگی گناوه


کلمات کلیدی:
رحلت     -     خرداد-     امام     سوانح     .سوختگی    

تاریخ بروز رسانی:   13 خرداد 1399

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >