با راه‌اندازی اتاق عمل بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه:
مراجعه بیماران به استان‌های هم‌جوار کاهش چشمگیر داشته است

8 فروردين 1396

سرپرست بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه گفت: با راه‌اندازی اتاق عمل و ارتقا کیفیت درمان در این بیمارستان، مراجعه بیماران به استان‌های هم‌جوار جهت ادامه درمان کاهش چشمگیری یافته است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه؛ دکتر جواد طاهری بابیان اینکه این مهم با حمایت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به انجام رسیده است افزود: کیفیت خدمات درمانی در بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه بعد از اجرای طرح تحول نظام سلامت ارتقا یافته است.
آمار عمل گرافت به 200 مورد رسید
سرپرست بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه گفت: با راه‌اندازی اتاق عمل بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه در طی سال 95 بالغ‌بر 200 مورد عمل پیوند پوست در این بیمارستان انجام‌شده است.
وی اظهار داشت: در سال 95 با راه‌اندازی اتاق عمل بیمارستان سوانح و سوختگی کیفیت خدمات به بیماران سوختگی در استان بوشهر افزایش‌یافته است.
این مقام مسئول اظهار داشت: امیدواریم در سال جدید با استمرار حمایت مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بتوانیم عملکردی شایسته همشهریان و مراجعه‌کنندگان از استان‌های مجاور ارایه دهیم.
سرپرست بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه خاطر نشان کرد: بیمارستان 35 تخته خوابی سوانح و سوختگی گناوه تنها مرکز تخصصی سوختگی جنوب کشور می باشد و جزو هفت بیمارستان تک تخصصی سوختگی کشور می باشد.

کلمات کلیدی:
دکتر.جواد.طاهری-بیمارستان.سوانح.سوختگی-گرافت    

تاریخ بروز رسانی:   8 فروردين 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >